Marka Tescilimiz   Forum   Gizlilik Politikası  Kullanım Koşulları  İletişim 

Hatalı giriş yaptınız.

Şifremi unuttum? Oyuna Kaydol - 
Şehirler Savaşı Web tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuna giriş yapabilmek için üstteki tıkla ve hemen kayıt ol yazısına tıklayarak kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Oyunumuzu oynayabilmek için web tarayıcınız yeterlidir ve ekstra bir program indirmeniz gerekmez. Ayrıca oyuncularımızın katkısıyla oluşturulan İl - İlçe Resimleri Sayfamızı ziyaret edebilir,Genel Pano sohbetlerini takip edebilir, yine oyuncularımızın savaşlarından oluşan Oyun Raporları bölümümüzü inceleyebilirsiniz.
Harita 3-ADONIS

Esasında Şehirler Savaşı online browser oyunlarında yapabileceğimiz çoğu şeyi sunuyor. Dahası bunu Türkçe ve Türk yapımı olarak sağlıyor.
Kimisi taklit gibi dese de oyundaki yenilikler, farklılıklar, güncellemeler, kendine has menü ve dizaynı özgünlüğünü açıkça ortaya koyuyor. Benim en sevdiğim yanlarından birisi oyunun Türkiye Cumhuriyeti haritasında oynanması. Kendi insanlarımızdan böyle güzel yapıtlar çıkması beni çok memnun ediyor. Diğer tarayıcı oyunlarının basitliğinin yanı sıra Şehirler Savaşı bize Türkiye'nin dört bir yanından arkadaşlar kazanmamızı sağlıyor. Ayrıca Şehirler Savaşı oynarken hem eğleniyor hem öğreniyoruz. Bir açıdan baktığımızda latife gibi görünse de gerçekte ülkemizin il ve ilçelerini tanımakta bir çok yararını gördüm.

Ben oyuna arkadaşlarımın isteği üzerine lise yıllarımda başlamıştım. Çok güzel bir birlik kurmuştuk ve Şehirler Savaşı oynadığım yıllardaki en güzel dönemdi diyebilirim. Şu an bir çok arkadaşım bıraktı ama pek çok arkadaşımı da Şehirler Savaşı'na kazandırdım. Keşke başlayan hiç bırakmasa...

Eğer bu yazımı bir yerlerde görüp de oyuna başlamak isteyen arkadaşlar olursa onlara tavsiyem bu oyuna kesinlikle başlasınlar ve dozunda oynasınlar yani her yönden keyif alarak oynasınlar. Online oyunlarda her zaman iyi olmak için hırs gerekir ama bunu abartmamak kaydıyla oynayın. Kimsenin gönlünü kırmayın. Oyunda düşmanınız da olsa gerçekte Türk Türk'ün kardeşidir unutmayın...